KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7325635
nr 732 5635
Akvarell
Signerad H Piloy, Kustlandskap, med dedikation, ramens innermått: 26x34
Utrop:
700 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:07:01
200 kr
150 kr